Autobusy, Hamburg a Multiplayer

Ahoj, po dlouhé době jsme zpět s dalším výčtem novinek, které se udály ve světě simulátoru LOTUS. Zároveň bychom se chtěli omluvit za přetrvávající technické problémy s naším diskuzním fórem. Této skutečnosti jsme si vědomi a po dlouhé snaze jsme ji vyřešili. Bohužel, problém nebyl jen povrchový, a proto jeho řešení trvalo tak dlouho. Za to se omlováme, nicméně teď by mělo být fórum funkční. Teď už však k samotným novinkám.

Streets of LOTUS

Po dlouhé době vývoje a utajování nám autoři hry představili obrázek kabiny autobusu. S největší pravděpodobností se jedná o MAN Lion´s City DD, který bude zasazen do mapy Berlína. Dále představili další funkci, a tou je Force Feedback pro ovladače. Tato vymoženost přidá při hraní s volantem na realističnosti a celkový dojem ze hry bude tak lepší.

Kabina MANu Lion´s City DD na mapě Diorama

Hamburg

Co se týče map s tramvajovým provozem, největší postup, který je zdokumentován a zveřejněn je na mapě Hamburg od autora Rolf Westphalen. Ten zveřejňuje rapidní postup prací na jeho mapě a my se tak můžeme podívat, jak na tom zrovna je. Před asi třemi týdny vyšlo nové video, kde projíždí úsek Frohmestraße – Schnelsen. Mapa na některých místech vypadá docela prázdná, ale je stále ve vývoji, takže uvidíme, co si pro nás autor připraví. Co se týče modelu tramvaje, ten je velmi povedený. Určitě má ještě pár much, ale myslím si, že si s tím autor poradí a nakonec z mapy a tohoto vozu vznikne krásná kombinace. Zároveň nás Rolf zásobuje screeny ze hry, pojďme si je tedy ukázat.

Zmíněné video z mapy Hamburg

Multiplayer

Jak jste si asi všimli, do hry přibyl v průběhu září multiplayer. Sami jsme ho ještě neozkoušeli, jelikož není moc hráčů aktivních, a proto je zatím prakticky nepoužitelný. Až se však probojujeme do nějaké hry a mutliplayer odzkoušíme, přineseme vám z něj reportáž.

Galerie

Možná jste si všimli, že jsme spustili rubriku galerie, kam můžete vkládat své obrázky ze hry a pochlubit se tak ostatním, sdílet své modifikace a úpravy, a nebo jen tak. Je to jen na vás, avšak myslete na to, že čím více obrázků, tím pestřejší naše galerie bude.

Co se testů a recenzí týče, krom multiplayeru pro vás připravujeme i kompletní zhodnocení mapy München. Zároveň se chceme omluvit za neaktivitu, ale na stránky nebyl poslední dobou moc čas. Doufáme však, že se vám do Vánoc ještě ozveme s dalšími novinkami. Zároveň vás prosíme, abyste tady pod článkem napsali do komentářů, jak se vám článek líbí, co byste chtěli změnit či ponechat, nebo zda máte nějaký nápad na téma. Jsme vám plně otevřeni a odezva z vaší strany je pro nás velmi důležitá. Také můžete tento článek (ostatně jako každý jiný) ohodnotit systémem emotikonů zde pod článkem. Navštivte naše sociální sítě (Facebook a Instagram), kde se dovíte informace z vývoje LOTUSu i naší stránky.

Děkujeme za Vaši pozornost a u dalších článků, na shledanou.

Exit mobile version