Obrovské aktualizace

Dobrý večer, zdravím vás všechny u nového příspěvku. V LOTUS simulátoru přibyla v nových aktualizacích velká spousta věcí, od viditelných až po neviditelné. Tak se na ně pojďme podívat!

Novinka ve formě cestujících

Jak je již z obrázku výše zřejmé, ve hře se objevili cestující. Stalo se tomu tak 28. října 2020, kdy vývojáři vypustili na svět patch 1.EA.080, který obsahoval nejen chodce, ale i opravy spousty bugů a pár nových vylepšení pro editor. To ale uměli cestující chodit pouze po chodnících, na cestující ve vozidlech jsme si museli ještě počkat.

Dalším updatem byl patch 1.EA.083, který upravoval herní GUI a funkčnost multiplayeru a opravoval další bugů. Na vývojářské straně jsme se také dočkali velkých změn, a to v editoru a Content Toolu.

Jako předčasný vánoční dárek vyšel 23. prosince 2020 update 1.EA.085 nesoucí jedno veliké vylepšení. Od tohoto patche totiž uměli lidé nejen chodit po chodnících, ale i cestovat dopravními prostředky. A vypadá to, že jsme jen na začátku – cestující mají mít totiž mnohem více schpností. O tom, jaké schopnosti to jsou, se budeme muset nechat prozatím překvapit.

Cestující v akci
Screenshot přímo ze hry ukazuje cestující v akci.

Düsseldorfské tramvaje

Práce však pokračují nejen v samotném vývoji simulátoru, ale také v Düsseldorfu, kde na Vánoce přibyla nová vozidla a zbarvení, takto se tvůrci mapy pochlubili na Facebooku.

Hamburg ’78

Po snímcích z Düsseldorfu nemohl Rolf Westphalen, autor mapy Hamburg, zůstat pozadu. Na oficiální facebookovou stránku LOTUSu tedy zveřejnil hned několik obrázků ze své tvorby. Tady jsou:

Novinky ve Streets of LOTUS

Ani v silniční dopravě nikdo nezahálí s novou tvorbou, natož fanouškovská základna. Ta nikdy nespí a v LOTUSu jde příkladem. Takto vytváří nový obsah pro modul Street of LOTUS – jejich práce je skvělá, posuďte sami.

Například autor Teneberus se pustil do tvorby nových panelů do hry. Jeho modifikace jsou už teď dostupné na Steam Workshopu.

Nové panely od Teneberuse

Autor Alper také nezahálí a pokračuje na vývoji svého balíčku autobusů MAN Lion’s City a zároveň o něm informuje na fóru LOTUSu. Mod je už teď dostupný na Steam Workshopu.

Balíček autobusů MAN Lion's City od Alpera

A pokud jste jste se dočetli až sem, chtěl bych vám jménem týmu lotussim.cz poděkovat za přízeň. Co se týče českého obsahu pro LOTUS, zkuste se podívat na naše diskuzní fórum 😉. I v rámci našeho týmu se rodí jistá myšlenka pro další obsah, moc rádi bychom vás něčím překvapili – tak uvidíme! Tady se to dočtete jako první.

Budeme moc rádi za zpětnou vazbu – zajímalo by vás, jaké změny proběhly u Content Toolu? Dejte nám to, prosím, vědět dole v komentářích.