Označníky a dokončování

Tímto článkem Vás vítám v roce 2019 a zároveň bych rád představil novinky z mapy Hamburg. Na projektu se hodně pilně pracuje, což dokazuje i autorova stránka na Facebooku. Pojďme se tedy na nové označníky podívat z blízka.

Autor Rolf Westphalen začal samotnými texturami označníků, zasazených, jako mapa, do 70. let minulého století. Myslím, že se mu velice povedly, posuďte sami:

Textury označníků

Zastávky (označníky) mají být modulární, to v praxi znamená, že můžete vytvořit zastávku pro autobus, tramvaj, čí obojí najednou. Po vymodelování mohlo začít ozkoušení sloupků ve hře. Společně s tramvají V6E vypadají opravdu fantasticky.

Na obrázku pod textem je velice dobře vidět vysoký počet variant provedení.

Aby byl označník kompletní, přidal autor i dva druhy košů.

Na konec přidávám tři obrázky z Mnichovské mapy od vývojářů z ViewApp. První dva jsou screeny znázorňují část trolejového vedení, třetí přidali autoři na jejich FB stránku spolu se slovy, že jejich mapa je již připravena a v současné době tvrdě pracují na dokončení některých budov.

smile

To je pro dnešek vše, vypadá to, že se brzy dočkáme nové mapy do LOTUSu.  Tak snad to bude co nejdříve. Z mé strany je to vše, pokud by jste měli jakýkoliv dotaz, neváhejte nám napsat na naše fórum. U dalších novinek z LOTUSu, nashledanou.