Po dlouhé době…

Ahoj, po hodně dlouhé době různých předělávek stránek Vás opět vítám na našem znovuzrozeném portále. Jak jste si jistě všimli, proběhlo zde pár změn. Pojďme si je společně s novinkami z LOTUSu shrnout v tomto článku.

Změna v administraci

Během prázdnin proběhla změna v administraci stránek. Doménu tedy nyní spravuji já (BusMaster) a Voky. Doufáme, že tyto změny nijak neovlivní dosavadní funkčnost portálu. Dále k tomu, proč byla stránka tak dlouho v “maintenance” módu. Po převzetí stránky od Jerryho jsme totiž byli nuceni odstranit jistý plugin který způsobil, že se nám veškeré články různě znetvořily a bylo je potřeba úplně předělat. Dále nám zároveň odstranil i ostatní záložky (např.: O hře, atd….). Doposud jsme zprovoznili stránky Náš Tým a Galerie, kam budete moci přidávat vlastní fotky či videa ze hry LOTUS

Tyto chybějící karty budeme nadále doplňovat tak, aby byl náš portál co nejdříve plně funkční… Také můžete naše příspěvky hodnotit reakcemi (něco jako na Facebooku) a nebo napsat komentář přes nové integrovaný plugin Disqus.

Reklamy

Ke změnám v administraci se váže i přítomnost reklam. Možná jste si již všimli, že na této stránce se zobrazují reklamy. Důvod je takový, že tato stránka je financovaná jen a pouze z našich prostředků a právě reklamy. Proto je pro chod stránky nezbytná a tak doufáme, že toto opatření přijmete. A teď již ke zmíněným novinkám.

Mnichov

Na mapě Mnichov se od jejího vydání (o kterém jsme informovali) stalo spoustu věcí. Byly postupně doplňovány různé objekty, mapa byla celkově vylepšována. Nyní však vývojáři z ViewAppu přišli s úplnou LOTUS novinkou, a tou jsou cestující. Ti však nejsou samotnou funkcí simulátoru, nýbrž doplňkem k mapě v nové verzi 1.1 která vyšla v pátek. Dále v ní najdeme dokončenou linku 27 s jízdními řády. Mapa je tedy kompletní (linky 27 a 28) a další postup se zřejmě dozvíme v budoucnu. V současné době stojí mapa na Steamu 29.99€. Na závěr ještě malá ochutnávka z Mnichova…

Další novinky z LOTUSu budeme přinášet postupně, do té doby nás nezapomeňte sledovat na sociálních sítích (Facebook a Instagram), přispívat na naše diskuzní fórum a v případě jakéhokoliv dotazu neváhejte a kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře zde na stránkách.

U dalších novinek z LOTUSu, nashledanou.
Exit mobile version